ALCTL – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – ALCATEL LUCENT TELETAS

ALCTL - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - ALCATEL LUCENT TELETAS
ALCTL Hisse Senedi (ALCATEL LUCENT TELETAS)
Bu sayfada ALCTL hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ALCTL hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ALCTL - ALCATEL LUCENT TELETAS hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.08 değişim ve 131.4 liradan işlem görüyor. ALCTL hissesinin dahil olduğu BIST BILISIM (XBLSM) endeksi ise yüzde 0.3 artış ile 6058.94 seviyesinde bulunuyor. BIST BILISIM endeksini içinde barındıran BIST TEKNOLOJI endeksi ise yüzde 0.81 değişim ile 14223.08 seviyesinde bulunuyor.

ALCTL Teknik Analizi

Aşağıdaki ALCATEL LUCENT TELETAS (ALCTL) teknik analizi tradingview`de ugur8501 kullanıcı adı ile Eylül 9, 2023 18:38 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Paylaşımlarım yatırım tavsiyesi değildir , lütfen grafiklere bakarak al sat yapmayınız.ALCTL Twitter

ALCTL Twitter yorumları ve görüşlerini 18/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ALCTL Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ALCTL (ALCTL) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ALCTL hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ALCTL Detay ve Temel Veriler

ALCTL detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ALCATEL LUCENT TELETAS şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ALCTL Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
10.05.2007 0 76 0.00 1.757322
09.12.2004 175 0 0.00 2.332429

ALCTL Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ALCTL şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ALCTL ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ALCTL hissesi için hedef fiyatları araştırdık. alctl hedef fiyat analizi için tıklayın

ALCTL için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top