AKSEN YÜKSELİŞ – AKSA ENERJI

AKSEN YÜKSELİŞ - AKSA ENERJI
AKSEN Hisse Senedi (AKSA ENERJI)
Bu sayfada AKSEN hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AKSEN hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AKSEN - AKSA ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 1.41 değişim ve 44.52 liradan işlem görüyor. AKSEN hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 1.64 artış ile 575.32 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.16 değişim ile 10228.51 seviyesinde bulunuyor.

AKSEN Teknik Analizi

Aşağıdaki AKSA ENERJI (AKSEN) teknik analizi tradingview`de dgngl kullanıcı adı ile Eylül 5, 2023 03:14 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Yükselen trendini sürdüren AKSEN Bistte kısa vadede en iyi çıkışı yakalayacak hisse olarak düşünüyorum.
Pek çok indikatörün bir süredir sat sinyali verdiği ancak yarından itibaren AL Sinyaline dönmesiyle başta borsa robotlarıyla yüksek bir hacim bekliyorum.
Bu hareketlilik pek çok yatırımcıyı ve yatırım şirketlerinin dikkatini üzerine toplayacaktır.
Henüz açıklanan 2,4 Milyar TL ilk 6 ay yüksek dönem karının etkisini hissettirmeyen hissemiz yarından itibaren pozitif bir hava alacaktır.
Naçizane düşüncelerimdir.
Yatırım tavsiyesi değildir.
Alabilenlere hayırlı olması dileğiyle.AKSEN Twitter

AKSEN Twitter yorumları ve görüşlerini 21/06/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AKSEN Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AKSEN (AKSEN) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AKSEN hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AKSEN Detay ve Temel Veriler

AKSEN detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AKSA ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AKSEN Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
03.05.2023 0 0 81.54 1.029433
20.07.2022 0 0 57.08 1.020735
07.10.2021 0 100 0.00 2.000000

AKSEN Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AKSEN şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AKSEN ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AKSEN hissesi için hedef fiyatları araştırdık. aksen hedef fiyat analizi için tıklayın

AKSEN için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top