AKFYE – Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme – AKFEN YEN. ENERJI

AKFYE - Hisse Yorum, Teknik Analiz ve Değerlendirme - AKFEN YEN. ENERJI
AKFYE Hisse Senedi (AKFEN YEN. ENERJI)
Bu sayfada AKFYE hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AKFYE hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AKFYE - AKFEN YEN. ENERJI hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 0 değişim ve 0 liradan işlem görüyor. AKFYE hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde 0 artış ile 608.64 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0 değişim ile 9829.69 seviyesinde bulunuyor.

AKFYE Teknik Analizi

Aşağıdaki AKFEN YEN. ENERJI (AKFYE) teknik analizi tradingview`de afd0101 kullanıcı adı ile Eylül 4, 2023 16:54 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

AKFYE RSI güzel, hacimde de artış görünüyor.
Kırılım gelirse güzel olur.
KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.AKFYE Twitter

AKFYE Twitter yorumları ve görüşlerini 23/05/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AKFYE Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AKFYE (AKFYE) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AKFYE hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AKFYE Detay ve Temel Veriler

AKFYE detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AKFEN YEN. ENERJI şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AKFYE Temettü

Temettü kayıtlarında AKFYE için bir sonuca rastlanmadı.

AKFYE Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AKFYE şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AKFYE ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AKFYE hissesi için hedef fiyatları araştırdık. akfye hedef fiyat analizi için tıklayın

AKFYE için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top