AHGAZ, (Ahgaz hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar – AHLATCI DOGALGAZ

AHGAZ, (Ahgaz hissesi) Teknik Analiz ve Yorumlar - AHLATCI DOGALGAZ
AHGAZ Hisse Senedi (AHLATCI DOGALGAZ)
Bu sayfada AHGAZ hissesi teknik analizi başta olmak üzere, AHGAZ hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. AHGAZ - AHLATCI DOGALGAZ hisse senedi son alınan veriye göre yüzde -0.07 değişim ve 13.4 liradan işlem görüyor. AHGAZ hissesinin dahil olduğu BIST ELEKTRIK (XELKT) endeksi ise yüzde -0.65 kayıp ile 549.93 seviyesinde bulunuyor. BIST ELEKTRIK endeksini içinde barındıran BIST HIZMETLER endeksi ise yüzde 0.17 değişim ile 10596.15 seviyesinde bulunuyor.

AHGAZ Teknik Analizi

Aşağıdaki AHLATCI DOGALGAZ (AHGAZ) teknik analizi tradingview`de PARANIN_GELECEGI kullanıcı adı ile Ekim 13, 2023 12:04 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

Borsada çalkantı devam ederken nakite geçtiğimiz kısımla yüksek riskli işlem yapıp tepki yükselişi kovalayanlar için bir sepet yaptım.
%3 stop düşündüm bir sonraki hafta içi çıkış yapmalı fazla beklenmemeli.
Hisselerin kötü olduğu için değil borsa belirsiz olduğu için.
Yatırımlarınızı kendiniz araştırarak yapınız.
RİSKLİDİRAHGAZ Twitter

AHGAZ Twitter yorumları ve görüşlerini 20/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

AHGAZ Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte AHGAZ (AHGAZ) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. AHGAZ hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

AHGAZ Detay ve Temel Veriler

AHGAZ detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. AHLATCI DOGALGAZ şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
AHGAZ Temettü

Tarih Bedelli Bedelsiz Temettü Oran
06.06.2023 0 1150 0.00 12.500000

AHGAZ Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden AHGAZ şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

AHGAZ ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile AHGAZ hissesi için hedef fiyatları araştırdık. ahgaz hedef fiyat analizi için tıklayın

AHGAZ için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top