ADGYO Hisse Teknik Analiz Yorum – ADRA GMYO

ADGYO Hisse Teknik Analiz Yorum - ADRA GMYO
ADGYO Hisse Senedi (ADRA GMYO)
Bu sayfada ADGYO hissesi teknik analizi başta olmak üzere, ADGYO hisse senedi ile alakalı yorumlar, teknik analiz, destek/direnç seviyelerini ve haberler, yeni gelişmeler, duyurular, bilanço ve KAP haberlerini bulacaksınız. ADGYO - ADRA GMYO hisse senedi son alınan veriye göre yüzde 4.7 değişim ve 31.62 liradan işlem görüyor. ADGYO hissesinin dahil olduğu BIST GAYRIMENKUL Y.O. (XGMYO) endeksi ise yüzde 0.6 artış ile 3169.57 seviyesinde bulunuyor. BIST GAYRIMENKUL Y.O. endeksini içinde barındıran BIST MALI endeksi ise yüzde 1.35 değişim ile 12801.72 seviyesinde bulunuyor.

ADGYO Teknik Analizi

Aşağıdaki ADRA GMYO (ADGYO) teknik analizi tradingview`de SinerjiPortfoy kullanıcı adı ile Ekim 2, 2023 11:44 tarihinde paylaşılmış ve aşağıdaki not eklenmiştir.

ADGYO Hisse Teknik Analiz Yorum SAATLİK teknik indikatörler POZİTİF Bir kaç gün önce sert düşen yeni arzlardan bir hisse.
Tepki alımları bekliyoruz.
Kısa vade olarak Sanal Portföyümüze eklenmiştir.
Fiyat: 29,60 Dirençler: 30,46 - 31,40 Destekler: 28,88 - 27,50 Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir.
Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.
TEKNİK İNDİKATÖRLERİ OLUMLU OLAN ANALİZLERİMİZİ KAÇIRMAMAK İÇİN LÜTFEN TAKİPTE KALINIZADGYO Twitter

ADGYO Twitter yorumları ve görüşlerini 16/07/2024 tarihine göre aşağıya listeledik.

Bilgileri güncelliyoruz.

ADGYO Grafiği ve Pivotlar

Aşağıdaki grafikte ADGYO (ADGYO) ne iş yapar, faaliyet alanı, hızlı istatistikler, geçmiş bilanço ve bilanço tahminlerini bulabilirsiniz. Bunların yanında fiyata göre ve değişken periyotlarda tekniğin nereye geldiğini de görebilirsiniz. ADGYO hisse senedine yatırım yaptıysanız trendi grafiğe yerleştirdiğimiz MACD ve ağırlıklı hareketli ortalama(WMA) ile takip edebilirsiniz.

ADGYO Detay ve Temel Veriler

ADGYO detay ve hisse hakkında temel verileri görüntülemenizi sağlar. ADRA GMYO şirketinin basit hisse senedi fiyatı bilgilerinden de öte gidişata dair yararlı bilgiler sunar.
ADGYO Temettü

Temettü kayıtlarında ADGYO için bir sonuca rastlanmadı.

ADGYO Kap Haberleri

Kamuoyunu Aydınlatma Platformu üzerinden ADGYO şirket bildirimlerini ve haberleri görmek için buraya tıklayın.

ADGYO ne olur, hedef fiyat nedir?

BorsaIQ olarak bir sanal zeka yazılımı ile ADGYO hissesi için hedef fiyatları araştırdık. adgyo hedef fiyat analizi için tıklayın

ADGYO için referanslar ve kaynaklar

Beni Twitter'da takip et, para kazanmak için fırsatları kaçırma: @BorsaIQ Scroll to Top